0

Pietro Ferrante

Inkrustowany srebrny pierścionek z owalnym kamieniemInkrustowany srebrny pierścionek z owalnym kamieniem

Jeden z najbardziej rockowych artefaktów: Inkrustowany srebrny pierścień, próby 925 z turkusowym kamieniem. Wykonany został ręcznie przy użyciu techniki traconego wosku we włoskich..

€ 89.00

Obrączka ze srebra zdobiona płaskim węzełem

Pierścień zainspirowany żeglarskimi węzłami. Wykonany ręcznie ze srebra próby 925 we Włoszech w warsztatach Pietro Ferrante. Pierścień ten pasuje do każdego stroju i na każdą okazj..

€ 49.00

Pierścień True LovePierścień True Love

Jaka miłość jest szczersza niż miłość matczyna? Pierścień ten zawiera symbole tradycjonalnej amerykańskiej szkoły tatuaży. Pietro Ferrante przedstawia jaskółki, które wracają do s..

€ 29.00

Pierścień w stylu Black Vintage przeplatany

Pierścień w formie obrączki z motywem plecionej liny. Wykonany z brązu z czarnym klasycznym dla tej marki wykończeniem w stylu vintage. Ręcznie robiony we Włoszech przez Pietro Fe..

€ 39.00

Pierścień w stylu Black Vintage przeplatany

Klasyk produkcji Pietro Ferrante, pierścień o motywie przeplatanym, ponownie wydany w klasycznym dla tej marki czarnym wykończeniu vintage. Aby utrwalić jego zmieniające się piękno..

€ 39.00

Pierścień z brązu z motywem kotwicy, zdobiony czarnym owalnym kamieniemPierścień z brązu z motywem kotwicy, zdobiony czarnym owalnym kamieniem

Klasyk produkcji Pietro Ferrante, pierścień z motywami kotwicy. Wykończony w klasyczny dla tej marki sposób, dodatkowo zdobiony owalnym czarnym, syntetycznym kryształem. Świetnie n..

€ 39.00

Pierścien z brązu z motywem lili, zdobiony czarnym prostokątnym kamieniem

Klasyk produkcji Pietro Ferrante, pierścień zdobiony motywami "lilii"., wykończony na czarno w klasycznym dla tej marki stylu vintage, dodatkowo zdobiony owalnym czarnym, syntetycz..

€ 39.00

Pierścień z brązu zdobionym onyksowym kamieniem i inkrustowanymi łańcuchami na bokach.

Pierścionek w klasycznym czarnym wykończeniu vintage zdobiony łańcuszkiem i naturalnym, onyksowym kamieniem. Onyks już od średniowiecza uważany był za talizman odpędzający złe duch..

€ 49.00

Pierścień ze wklęsłą częścią zdobiony czarnymi ćwiekami przeplatane złotem w stylu

Pierścień w formie obrączki o oryginalnym kształcie. Ozdobiona okrągłymi ćwiekami i oryginalnym wzorem w postaci nitki biegnącej wokół pierścienia. Wykonany w klasycznym czarnym w..

€ 39.00

Pierścionek srebrny - David BowiePierścionek srebrny - David Bowie

Pierścionek Biały Książe poświęcony Davidowi Bowie to rzeźbiona, elegancka, srebrna obrączka próby 925. Wykonana ręcznie we Włoszech przy użyciu techniki traconego wosku. Nie zawie..

€ 49.00

Pierścionek srebrny przeplatany

Pierścień w formie obrączki z motywem plecionej liny. Srebrny pierścionek próby 925, wykonany ręcznie we Włoszech przez Pietro Ferrante. Dzięki swoim kształtom i wykończeniu pasuje..

€ 79.00

Pierścionek z inkrustowanymi elementami w stylu

Elegancki i glamour pierścień skomponowany z trzech, połączonych ze sobą rzeźbionych obrączek. Wykończony w klasycznym dla tej marki czarnym stylu vintage. W 100% ręcznie wykonany ..

€ 39.00

Prostokątny pierścionek z inkrustowanym Najświetszym Sercem w stylu vintageProstokątny pierścionek z inkrustowanym Najświetszym Sercem w stylu vintage

Prostokątny pierścień, wykonany z antycznego brązu z czarnym wykończeniem vintage. Ozdobiony „Świętym Sercem”, wykonany ręcznie przez Pietro Ferrante we Włoszech techniką traconego..

€ 39.00

Srebrny pierścień zdobiony znakiem zapytania

Kultowy produkt Pietro Ferrante: kropkowany pierścień ze znakiem zapytania wykonany ze srebra próby 925. Został zaprojektowany i w 100 % wykonany ręcznie przez Pietro Ferrante w je..

€ 59.00

Srebrny pierścionek w formie korony królowej

Pierścionek ten reprezentuje koronę królowej niczym w najlepszych tatuażach w stylu "Old School". Jest wykonany ręcznie ze srebra próby 925 przy użyciu techniki traconego wosku w l..

€ 59.00

Srebrny pierścionek z perłą MabeSrebrny pierścionek z perłą Mabe

Pierścień ten stanowi absolutną nowość w stosunku do poprzednich dzieł Pietro Ferrante. Zawiera błyszczącą i półkulistą perłę „Mabe’”, która rozwija się w ostrydze na muszli. Pier..

€ 89.00

Worek wodoodporny

Wykwitny wodoodporny worek w kolorze czerwonym...

€ 29.00

Wyświetlanie 1 do 17 z 17 (1 stron)

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić jakość obsługi. Jeśli kontynuujesz korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.