Akcesoria

-50%
Szaliki

Wyjątkowy włoski szal . Rzadko spotykany skład surowcowy sprawia, że jest bardzo przyjemny w dotyku. W przeciwieństwie do zwykłych apaszek mogą pozostawać w kontakcie z ciałem bez ..

$ 49 $ 98

Pierścień True LovePierścień True Love

Jaka miłość jest szczersza niż miłość matczyna? Pierścień ten zawiera symbole tradycjonalnej amerykańskiej szkoły tatuaży. Pietro Ferrante przedstawia jaskółki, które wracają do s..

$ 32

Pierścień z brązu z motywem kotwicy, zdobiony czarnym owalnym kamieniemPierścień z brązu z motywem kotwicy, zdobiony czarnym owalnym kamieniem

Klasyk produkcji Pietro Ferrante, pierścień z motywami kotwicy. Wykończony w klasyczny dla tej marki sposób, dodatkowo zdobiony owalnym czarnym, syntetycznym kryształem. Świetnie n..

$ 43

Pierścień z brązu zdobionym onyksowym kamieniem i inkrustowanymi łańcuchami na bokach.

Pierścionek w klasycznym czarnym wykończeniu vintage zdobiony łańcuszkiem i naturalnym, onyksowym kamieniem. Onyks już od średniowiecza uważany był za talizman odpędzający złe duch..

$ 54

Pierścień w stylu Black Vintage przeplatany

Klasyk produkcji Pietro Ferrante, pierścień o motywie przeplatanym, ponownie wydany w klasycznym dla tej marki czarnym wykończeniu vintage. Aby utrwalić jego zmieniające się piękno..

$ 43

Pierścień w stylu Black Vintage przeplatany

Pierścień w formie obrączki z motywem plecionej liny. Wykonany z brązu z czarnym klasycznym dla tej marki wykończeniem w stylu vintage. Ręcznie robiony we Włoszech przez Pietro Fe..

$ 43

Pierścionek z inkrustowanymi elementami w stylu

Elegancki i glamour pierścień skomponowany z trzech, połączonych ze sobą rzeźbionych obrączek. Wykończony w klasycznym dla tej marki czarnym stylu vintage. W 100% ręcznie wykonany ..

$ 43

Pierścien z brązu z motywem lili, zdobiony czarnym prostokątnym kamieniem

Klasyk produkcji Pietro Ferrante, pierścień zdobiony motywami "lilii"., wykończony na czarno w klasycznym dla tej marki stylu vintage, dodatkowo zdobiony owalnym czarnym, syntetycz..

$ 43

Pierścień ze wklęsłą częścią zdobiony czarnymi ćwiekami przeplatane złotem w stylu

Pierścień w formie obrączki o oryginalnym kształcie. Ozdobiona okrągłymi ćwiekami i oryginalnym wzorem w postaci nitki biegnącej wokół pierścienia. Wykonany w klasycznym czarnym w..

$ 43

Armani Exchange Szalik Mężczyzna - WH7-SET_SCIARPA_CAPPELLO_10 - CzarnyArmani Exchange Szalik Mężczyzna - WH7-SET_SCIARPA_CAPPELLO_10 - Czarny

Marka: Armani ExchangeKategoria: Mężczyzna Rodzaj: SzalikiPora roku: Jesień/ZimaSZCZEGÓŁY PRODUKTU• Kolor: Czarny• Wzór: DrukowanySKŁAD I MATERIAŁ• Skład: -45% Akryl -5% Wełna -50%..

$ 115

Wyświetlanie 1 do 10 z 10 (1 stron)

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić jakość obsługi. Jeśli kontynuujesz korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.

0